niedziela, 8 marca 2015

Moda na zdrowie.

Kobitki,
wszystkiego co najlepsze dla Was w dniu Naszego Święta :)))Bukiet z tulipanów, różowych, moich ulubionych jest to znaczy, że wiosna za progiem.
Marzec. Niewiarygodne, że to już 8 marca. Za chwile święta wielkanocne ...Na szczęście pogoda dopisuje, słońce świeci i cieszą się dzieci :)
Chciałam Wam dzisiaj zaproponować i przedstawić Mode na zdrowie, czasopismo, do nabycia w zaprzyjaźnionych aptekach opatrzonych znakiem Przyjazna Apteka, Empiku i pewnie jeszcze paru innych miejscach. Można ją również zaprenumerować.
Dlaczego Moda na zdrowie?
Zobaczcie sami.


 Mnie utworzył się już niezły stosik  ...

 
Co za apetyczne okładki, piękna szata graficzna, cudowne wydanie i doborowe treści.
Dlatego :)


Kobiecy bukiecik, gra tutaj pierwsze skrzypce. 
Nie ukrywam, że to ów bukiecik stał się inspiracją do tego postu.
Bo która z kobiet nie lubi kwiatów, która z nas nie lubi pięknych fotografii, która nie interesuje się zdrowiem i kulinariami ?
A to wszystko a nawet więcej można znaleźć w tej oto gazetce.Znajdziecie tutaj mnóstwo informacji dotyczących aktywności fizycznej z przykładami ćwiczeń, odpowiedzi na pytania od farmaceuty. W dziale kuchnia co miesiąc w roli głównej inny owoc lub warzywo z dokładnym opisem jego zalet i smacznymi przepisami.Zachęcam Was drogie panie do zapoznania się z MODĄ NA ZDROWIE. 
Znajdziecie tutaj solidną dawkę wiedzy z zakresu medycyny, jest też dział psychologii, rozmowy z wybitnymi przedstawicielami kręgów medycznych, przepisy na zdrowe koktajle i potrawy, zachęcające opisy miejsc do których warto wybrać się na urlop.
Co miesiąc także kalendarium najciekawszych i zdrowych imprez kulturalnych oraz polecana inspirująca literatura.


Myślę, że lektura Mody na zdrowie to czysta przyjemność, zwłaszcza w tak wyjątkowy i słoneczny dzień jak dziś.


Czujecie ten zapach?
Piękny :))))

*** M O C   B U Z I A C Z K Ó W ***4 komentarze:

 1. W takim razie Aneczko zdrowia życzę z okazji Dnia Kobietki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowie najważniejsze, dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla Ciebie również moc buziaków i wszystkiego dobrego !!! Gazetkę znam, też nie raz miałam okazje ją przeglądać...:)))
  Tulipany jak zawsze piękne !!!
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również:

LinkWithin